Paulina Spyrczak zwyciężczynią Ogólnopolskiego Konkursu Trębaczy w Krapkowicach!
Konkurs odbywał się w dniach 22-24 kwietnia 2026 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Piotra Świerca w Krapkowicach.
Serdecznie gratulujemy laureatce oraz jej nauczycielowi, Sewerynowi Wróblowi. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
Koncert laureatów odbył się w Filharmonii Opolskiej.