Młoda flecistka zajęła II miejsce w XVI Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Biłgoraju. Sukces ten jest tym większy, że w konkursie rywalizowali zarówno uczniowie grający na instrumentach dętych drewnianych, jak i blaszanych.
Serdeczne gratulacje kierujemy do laureatki, jej pedagoga – Piotra Jagiełło-Stanowskiego, a także akompaniatorki – Edyty Kuschel.