Wydarzenia

« powrót

Tercet wokalny na pożegnanie

Łza się w oku kręci, ponieważ kolejni uczniowie po raz ostatni występowali w auli PSM. Już niebawem odbiorą dyplomy ukończenia szkoły II stopnia i pojadą w szeroki świat. Czy usłyszymy o nich kiedyś ponownie? Tak byśmy sobie tego życzyli, gdyż szkoda byłoby zmarnować te talenty wokalne.

Katarzyna Syrek, Karolina Polak oraz Maciej Marciniec, którzy doskonalili swoje umiejętności w klasie śpiewu prowadzonej przez Kornelię Wojnarowską, w dniu 5 czerwca, podczas recitali dyplomowych, zaprezentowali się przed społecznością szkolną i zaproszonymi gośćmi.
Przy fortepianie wspierał uczniów Paweł Skowroński.
MR