Z ogromną radością informujemy, że Maciej Kamiński, uczeń klasy klarnetu pana Rafała Gomołki, zdobył I miejsce w XIV Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Nowym Targu.
O randze konkursu świadczy obecność wybitnego profesora, przewodniczącego jury – prof. dr hab. Zdzisława Stolarczyka.
To kolejny ogólnopolski sukces Macieja, który potwierdza jego talent, pracowitość i pasję.
Serdecznie gratulujemy Maciejowi oraz jego pedagogowi i życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć!