Wydarzenia

« powrót

Kolejne zwycięstwo Pauliny

Paulina Spyrczak zwyciężczynią Ogólnopolskiego Konkursu Trębaczy w Krapkowicach! 

Konkurs odbywał się w dniach 22-24 kwietnia 2026 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Piotra Świerca w Krapkowicach.

Serdecznie gratulujemy laureatce oraz jej nauczycielowi, Sewerynowi Wróblowi. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Koncert laureatów odbył się w Filharmonii Opolskiej.