Wydarzenia

« powrót

Nasi klarneciści nagrodzeni prestiżowym stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego

Z wielką radością informujemy, że podczas uroczystej gali wręczenia stypendiów Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach programu wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu” 2025, wyróżnieni zostali dwaj uczniowie naszej szkoły. Uroczystość odbyła się w pięknej, zabytkowej sali balowej Pałacu Lubomirskich i Potockich w Łańcucie. Z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego Pana Władysława Ortyla stypendia odebrali: Maciej Kamiński – uczeń Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaśle (stypendium otrzymał już po raz drugi) oraz Jakub Kuźniar – uczeń Prywatnej Szkoły Muzycznej II stopnia w Jaśle. Obaj laureaci kształcą się w klasie klarnetu prowadzonej przez pana Rafała Gomółkę. To ogromne wyróżnienie i wielka duma dla naszej szkoły! Maciej i Jakub jako jedyni z powiatu jasielskiego znaleźli się w gronie 84 najbardziej uzdolnionych artystycznie uczniów z całego województwa.

Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym uczniom, a także dziękujemy ich rodzicom i nauczycielowi za zaangażowanie, pasję i codzienny trud w rozwijaniu talentu. Życzymy wielu dalszych sukcesów artystycznych!

KW