Wydarzenia

« powrót

Muzyczne świętowanie Dnia Edukacji Narodowej

22 października 2025 wspólnie z Państwową Szkołą Muzyczną I st. w Jaśle świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej! Koncert był wyrazem uznania dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, którzy z zaangażowaniem wspierają rozwój młodych artystów. Wystąpili na nim nasi uczniowie: Zuzanna Gierlaszyńska – gitara (klasa Mateusza Rąpały), Sylwia Smyka – fortepian (klasa Adama Myślewicza), Paula Szura – flet (klasa Piotra Jagiełło-Stanowskiego) oraz Julia Dąborowska – fortepian (klasa Piotra Dudy). Nagrody Dyrektor Szkoły otrzymali: Edyta Kuschel, Monika Twarduś i Elwira Szpak.