Wydarzenia

« powrót

Kolejna nagroda dla Pauliny

Z radością informujemy, że uczennica Prywatnej Szkoły Muzycznej II stopnia, Paulina Spyrczak z klasy Seweryna Wróbla, została wyróżniona na XIX Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu!

To już kolejne — po krakowskim konkursie, o którym pisaliśmy wcześniej — tak nobilitujące osiągnięcie naszej uczennicy.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!