Muzyczny piątek w naszej szkole
12 grudnia 2025 r. podczas kolejnego koncertu w ramach cyklu "W grudniu po południu" zaprezentowali się uczniowie klas gitary, akordeonu oraz fortepianu, pracujący pod kierunkiem nauczycieli: Mateusza Rąpały, Jarosława Stompla, Jakuba Zastawnego oraz Pawła Skowrońskiego. ...